КОЛЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДВОТИСЯЧНИКІВ: ПЕТРОС

Вирушайте в похід на Петрос, відвідайте високогірні полонини та насолодіться неймовірною музикою гір!
Графік роботи: субота
Контакти

Маршрут: с. Лазещина  – г. Петрос (2020 м) – с. Лазещина.
Довжина маршруту: 18 км.
Набір висоти: 900 м.

Туристи, які люблять відвідувати нові вершини, обов’язково мають за мету піднятися на Петрос. На тих, хто дістанеться вершини стрімкими схилами Петросу, чекатиме щедра винагорода – звідси вся Чорногора, як на долоні: від Говерли аж до Попа-Івана!

Цікавою особливістю хайкінгу на Петрос є те, що маршрут проходить через полонинні господарства, що дозволяє зблизька познайомитись з унікальним гірським побутом гуцулів. Історія народних промислів в Карпатах налічує декілька століть, традиції тваринництва і сироваріння досі залишаються актуальними.

Вирушайте в похід на Петрос, відвідайте полонини та насолодіться неймовірною музикою гір, мелодією якої будуть сопілки, дримби та дзвіночки!

Реєстраційна форма

Дата: субота.
Тривалість: 8-9 годин.
Час відправлення: 08:00.
Вартість: 2000 гривень.

Бронювання:

Якщо Ви бажаєте долучитись до подорожі, забронюйте місце за декілька днів до бажаної дати поїздки. Для бронювання надішліть менеджеру туристичного центру у Telegram, WhatsApp або Viber такі дані:

  • назву подорожі;
  • дату подорожі;
  • прізвища, імена та повну дату народження кожного учасника;
  • готель проживання.

У відповідь менеджер туристичного центру направить Вам підтвердження та рахунок на сплату. Після оплати Ви отримаєте інформаційний лист з детальним графіком подорожі, годину та місце зустрічі в день подорожі.

Договір публічної оферти

Дивіться ще в категорії «Розваги»